AUKSO IR SIDABRO VANDUO

Geriamas stalo vanduo 5l 1.70eur

Alitasa vanduo yra lengvai rūgštinis. Geriant šarminį vandenį nėra įmanoma pakelti skrandžio pH, bet jei ir pavyktu, tai nėra gera idėja.
Rūgštis skrandyje yra reikalinga tam, kad geriau suskaidytų maistą. Aukštas skrandžio rūgštingumas padeda suvirškinti mėsą, taip pat pasisavinti mineralus, tokius kaip geležis ir kalcis. Žemas pH lygis naikina žalingas bakterijas.

 

Svarbiausia yra gerti daugiau vandens ir numalšinti troškulį – tai yra geriausia, ką galite padaryti savo sveikatai.

 

Vanduo ,,Alitasa“ yra pagamintas specialiu būdu, laikantis griežtų, tam tikrų reikalavimų ir parametrų. Štai keletas pagrindinių vandens savybių:

 

1. Vanduo yra minkštas ir švarus. O tai reiškia, kad pirmiausia vanduo yra gerai išvalomas nuo druskų, tame tarpe ir kalcio. Kalcio perteklius mūsų organizme nusėda į sąnarius ir padaro juos skausmingais, kalcis padeda formuotis akmenims inkstuose ir tulžyje, venos tampa neelastingos ir trapios. Minkštas vanduo padeda išplauti nereikalingas kalcio sankaupas organizme.

 

2. Vandenyje yra nemažas kiekis kalio ir magnio. Kalis – suaugusio žmogaus organizme jo yra apie 140g, 98.5% jo randasi ląstelėse. tai vienas iš svarbiausių elementų, aktivuojančių įvairių fermentų funkcijas. Jis svarbus raumenų veiklai, tame tarpe ir miokardinei ir eondokrininės sistemos veiklai. Mažas kiekis kalio organizme priveda prie astenijos, inkstų funkcijų sutrikimų ir antinksčių funkcijų išsekimo. Sutrinka arterinis spaudimas, prasideda įvairios erozijos.Jis padeda maistių medžiagų apykaitai organizme. Kalio jonai palaiko širdies veiklą, o jų trūkstant atsiranda širdies skausmai.

 

Kalio kiekis vandenyje ,,Alitasa“ – 81- 99.5mg/l

Vandenyje yra Cinko ir mangano. Cinkas- vaidina nemažą vaidmenį imuninės sistemos veiklai, žaizdų gyjimui, odos atsinaujinimui, nagų ir plaukų augimui, spermatozoidų gamyboje. Cinkas yra antioksidantas. jo trūkuma  sukelia    apatiją, depresiją, padidėja nervingumas. Trūkstant cinkui, vyrai nuplinka.

 

Cinko kiekis vandenyje ,,Alitasa“ – 2.0 – 4.5mg/l

 

Manganas – svarbus faktoriu limituojantis insulino gamybą. Esant jo deficitui, sumažėja eilė funkcijų angliavandenių apykaitai gerinti. Vyksta riebalinė infiltracij ir padidėja  riebalų atsidėjimas. Ribojasi lytinių hormonų sintezė ir pablogėja neštumo funkcijos.

 

Mangano kiekis vandenyje ,,Alitasa“ – 0.02 – 0.05 mg/l

 

3. Vandenyje yra nemažai sulfato jonų SO4. Sulfatai garantuoja gerą žarnyno darbą. Padeda ištirpti inkstų ir tulžies akmenims.

 

Sulfatų vandenyje ,,Alitasa“ yra 190 – 250 mg/l

 

4. Šio vandens pH yra 6.5 – 6.9. Tai yra lengvai rūgštinis. Toks vanduo gerai atskiedžia kraują, pagerina jo cirkuliaciją. Sumažina trombų atsiradimo galimybę, hemorojaus, hipertonijos atsiradimą, be to kraujas truputį parugštėja, o toks kraujas lengvai perduoda deguonį ląstelėms. Toks vanduo gerai išvalo organizmą nuo toksinių ir kitų nereikalingų medžiagų.

 

Vandenį ,,Alitasa“ rekomenduojame gerti be jokių apribojimų mažiems ir dideliems.

Vanduo ,,Alitasa“ yra pagamintas su meile ir tikėjimu, kad jis padės visiems būti sveikesniems ir laimingesniems, o tai pagerins ir jūsų gyvenimo kokybę.

VANDUO SU SIDABRO IR VARIO JONAIS 350ML 7EUR

Sidabras yra žinomas dėl savo anti-bakterinių, prieš-virusinių ir prieš-grybelinių savybių. Nustatyta, kad sidabras turi stipresnį, nei kiti metalai baktericidinį poveikį, nes jis greičiau prasiskverbia į ląsteles. Jis pasižymi ypač dideliu bakterijų naikinimo efektu ir žudo tik patogeninius mikroorganizmus, nepaliečiant naudingų. Dabartiniai antibiotikai kovoja tik su bakterijomis, o sidabras naikina ir bakterijas ir virusus. Veikdamas kaip natūralus antibiotikas, sidabras sunaikina per 650 ligas sukeliančių organizmų.

 

Sidabras yra būtinas mikroelementas normaliam organizmo funkcionavimui. Jis veikia profilaktiškai stiprindamas imuninę sistemą. Sidabras prideda jėgos ir ištvermės ir yra naudingas kvėpavimo sistemai, nes padeda deguoniui efektyviau patekti į plaučius.

 

Sidabras stimuliuoja kaulų priaugimo procesą, kelis kartus pagreitina pažeistų audinių gijimą. Jis taip pat gydo skrandžio rūgštingumą, virškinimo problemas, valo kepenis ir virškinimo sistemą. Sidabras yra naudingas gydant karščiavimą, silpnumą, šlapimo takų sutrikimus ar kitas urologines ligas, taip pat tulžies ir blužnies problemas.

 

Sidabras labai naudingas esant širdies negalavimams, gerina regėjimą, aktyvuoja medžiagų apykaitą organizme. Senstant, sumažėja organizmo sugebėjimas įsisavinti sidabrą, todėl atsiranda sidabro trūkumas, silpnėja organizmo atsparumas.

 

Sidabro jonai aktyviai dalyvauja reguliuojant apykaitos procesus, susijusius su smegenų, vidinės sekrecijos liaukų, kepenų ir kaulų audinio funkcionavimu, teigiamai veikia kraujotakos sistemą, sidabruotu vandeniu žmonės gydo ir įvairius uždegimus.

 

Sidabringas vanduo netraumuoja organizmo, neerzina gleivinės, nesukelia alergijos. Jis lengvai įsisavinamas, nereaguoja su kitais vaistais ir tinkamas naudoti išoriškai, negraužia akių.

Alitasa vandenyje sidabro yra nemažiau nei 0.08 mg/l.

Ligų gydymui reikalinga gydytojo rekomendacija.

VANDUO SU AUKSO IR SIDABRO JONAIS 350ML 9 EUR

Jaunystė, grožis, gyvybinė energija!

Auksinio vandens ypatybės:

atnaujina širdies veiklą,

padeda kovoti su stresu,

prailgina gyvenimo tėkmę,

turi priešuždegimnių savybių,

padeda medžiagų apykaitai,

kelia imunitetą,

palaiko nervų sistemos veiklą ( depresija, nerimas, emocinis disbalansas ir pan.),

Rekomenduojama esant : širdies- kraujagyslių ligos ( aritmija, stenokadija, atsistatymas po infarkto, išemija),

nugaros skausmai ( osteochondrozę, radikulitas ir pan.),

moterų ligos ( klimakteriniu periodu, menstruacinio ciklo sutrikimai),

veninės kraujotakos sutrikimai,

centrinės nervų sistemos sutrikimai,

sklerozė,

imunineto stiprinimas,

raumenų skausmas,

kepenų ligos,

impotencija,

mažakraujystė,

plaukų slinkimas,

odos ligos,

onkologija.

Ligų gydymui reikalinga gydytojo rekomendacija.