ORANŽINIS KAMBARYS

VEIDO TERAPIJA KOBIDO

…linijų plastiškumas, deivės savijauta, imperatorės stotas…

 

Japoniška veido terapija Kobido  – tai viena veiksmingiausių veido procedūrų, kurios tikslas yra dvejopas: užtikrinti veido grožį ir sustiprinti sveikatą.

 

Terapija susideda iš daugybės skirtingų, greitų ir ritmiškų judesių, paspaudimų, kurių dėka, masažuojant kaklą, veidą, galvą, sušildomi ir stiprinami veido raumenys, aktyvinama kraujotaka ir limfos tėkmė, oda valoma nuo toksinų, sugrąžinamas prarastas jos elastingumas, stangrumas bei skaistumas.

Kobido technika sukurta taip, jog terapijos metu pasiekiamas gilus ne tik veido, bet ir viso kūno atpalaidavimas. Procedūra efektyviai mažina susikaupusias įtampas, malšina nuovargį ir veikia raminančiai. Tad ši technika  vertinama kaip kūno terapija ir prilyginama viso kūno masažui.

 

AJURVEDINĖ PROCEDŪRA SANTANA

…lengvumo akimirka, palaimos blyksnys…

 

relaksacinė procedūra Santana – efektyvi relaksacijos priemonė, kuri padeda pašalinti stresą, atpalaiduoti įsitempusius ir skaudančius raumenis,  skatina odos ir gilesnių audinių kraujo apykaitą, sumažina galvos skausmus, išvaduoja nuo nemigos.

Relak­saci­jos metu vyk­sta laik­i­nas stab­dy­mas elek­trofiziologinių pro­cesų cen­trinėje ir per­ifer­inėje nervų sis­te­mose, dėka kurių pasieki­ame būseną artimą sveikam miegui arba med­itaci­jai.

Po masažo jaučiamas lengvumas ir ramybė. Šis masažas puikiai harmonizuoja kraujo cirkuliaciją bei vidinį pasaulį.

 

NUGAROS (STUBURO) TECHNIKA HAKIM

…sielos šokis…

 

Stipri ir švelni tuo pačiu metu, ši technika naudojama terapiniam poveikiui,  skirta atsipalaidavimui ir savijautos pagerinimui.

Šios subtilios technikos privalumas yra tai, kad žmogui nėra būtina atlikti visą seansų kursą. Seansas atliekamas kartą per savaitę, vėliau – kartą į mėnesį, ir to užtenka, kad palaikytume savo organizmą geroje būklėje. Net vienas  seansas duoda rezultatą, bet jei laikytis reguliaraus ritmo, tai efektas yra kur kas geresnis.

TAJŲ TERAPIJA PĖDOMS SU LAZDELE

…žingsnio lengvumui…

 

Veikiant pėdas judesių įvairove ir specialia medine lazdele mes pasiekiame visas organizmo sistemas, nes visi vidaus organai yra sujungti energetiniais kanalais su tam tikrais taškais pėdose.

Tajų terapija – viena iš pagrindinių rytietiško gydymo komponentų. Žmogaus pėdose iš viso yra apie 70 tūkst. nervų taškų, kurie yra susiję su visais gyvybiškai svarbiais organais. Mūsų pėdos – tarsi mūsų gyvybinės sistemos žemėlapis.

Masažuojant tam tikras padų sritis, galima paveikti visą organizmą. Pėdų terapija pasiekia įspūdingą poveikį, pradedant nuo kojų edemos pašalinimo ir kraujotakos gerinimo, užbaigiant nervinės įtampos, nemigos pašalinimu. Tajų pėdų terapija taip pat stimuliuoja imuninę ir virškinimo sistemas.

AJURVEDINĖ TERAPIJA KERALA

…gyvenimo tėkmė sielos klostėse… 

 

Terapija apima visas ajurvedinio masažo technikas, todėl itin gausu įvairių judesių ir jie bus nepaprastai malonūs. Išjudinamas visas kūnas, pradedant kojų pirštukais ir baigiant ausų galiukais. Terapijos metu veikiami gilieji raumenys, sąnariu sistema, stiprinamos sausgyslės ir raiščiai, atslūgsta patinimai.

ATPALAIDUOJANTIS HOLISTINIS SEANSAS

…aido atgarsis ląstelėse…

 

Kūno ir sielos harmonija, prisilietimo, kvapo, garso ir judesio sintezė.

Harmonizuojama organizmo sistemos veikla, šalinimas stresas ir depresija, nuovargis. Seanso metu žmogus protas panirsta į meditacinę būseną.  Atpalaiduojantis seansas neabejotinai tiks visiems norintiems atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos,užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos.

Gyvenimą gali nugyventi dvejopai: taip, tarsi nieko nėra stebuklingo, arba taip, tarsi viskas yra stebuklinga.