APIE MASAŽĄ SAUSU ŠEPEČIU
1.Padeda esant celiulitui
Kad išvengti celiulito, reikia pagerinti kraujo cirkuliaciją, atgaivinti kapiliarinę sistemą. Sausas masažas šepečiu padeda pašalinti iš audinių susikaupusias toksines medžiagas, kurios ir sudaro celiulitą. Mitas, kad paveikti celiulitą reikalinga aktyviai trinti ar naudoti kietų šerelių šepetį. Reikalingas kasdieninis masažas šepečiu, iki 5min, galima atlikti du kartus per dieną, papildomai naudoti šepetį su guminiais spygliais ( limfos šepetys, detox anticeliulitinis ), tokiu būdu iš gilesnių audinių yra išstumiami toksinai ir tada sekančiu etapu, naudojant šepetį su šereliais, per kraujotaką pasišalina tai, ko mūsų kūnams nebereikia. Taip pat patartina peržiūrėti sau tinkančią mitybą, kraujotaka mėgsta žalią maistą, galima vartoti kokteilius.
2. Stiprina limfinę ir imuninę sistemą
Limfinė sistema – tai žmogaus imuniteto pagrindas. Ji vaidina svarbų vaidmenį medžiagų apykaitoje, valo ląsteles ir organizmo audinius. Sausas masažas stimuliuoja limfos cirkuliaciją. pagreitina kenksmingų medžiagų išvalymą iš organizmo. Tai padeda imuninei sistemai gydant bet kokias ligas. Stimuliuojant limfagysles galima išvalyti visą organizmą Todėl masažuoti kūną reikėtų išilgai limfos kanalų limfmazgių link. Judesiai tik iš apačios į viršų, arba apvaliais ratukais.
3. Odos valymas
Po sauso masažo oda jaučiama švelni ir glotni, maloni lietimui. Sausu šepečiu reikia masažuoti švelniai, kad spaudimu nepažeistume odos.
Šepetys išvalo poras, pašalina nešvarumus. Masažuoti sausu šepečiu galima ir veidą, tačiau jam reikia atskiro, minkštesnio šepečio.
Sausas masažas daro odą elastingesne, nes pagerina jos kraujo cirkuliaciją ir išvalo ją nuo toksinų. Šepetys nuvalo negyvas ląsteles, todėl oda atrodo švelni ir lygi.
4.Tonizuoja raumenis
Sausas masažas šepečiu pagerina raumenų tonusą, stimuliuoja nervų galūnes.
5. Padeda kraujotakai, saugo nuo venų varikozės
Sausas masažas aktyvina odos kraujo cirkuliaciją ir padeda jai išsivalyti. Šiuo būdu galima apsisaugoti nuo venų varikozinio išsiplėtimo.
6. Stiprina nervų sistemą
Sausu masažu stimuliuojame odos nervų galūnes, tai atjaunina nervų sistemą.
7. Energizuoja organizmą
Po sauso masažo žmogus pajunta jėgų antplūdį. Tai paaiškinama tuo, kad pagerėja kraujo cirkuliacija ir organizme padaugėja energijos.
Kaip atliekamas masažas sausu šepečiu?
Svarbiausia taisyklė – judėti reikia nuo periferijos į centrą, tai yra, nuo pėdų ir plaštakų į širdį. Judesiai turi būti ilgi ir lėti.
Perbraukite šepečiu kiekvieną koją ir ranką po 10 kartų. Pilvą masažuokite ratais pagal laikrodžio rodyklę.
Sėdmenis masažuokite sukamaisiais judesiais – nuo centro į šonus. Nugarą – iš apačios į viršų link pečių.
Nespauskite šepečio. Po masažo oda turi būti švelniai rausva, bet ne raudona! Visa procedūra užima 3–5 minutes.
Po procedūros neskubėkite išsimaudyti po dušu ar ištepti kūną kremu. Tai atlikite po pusvalandžio. Šepetys turi būti natūralus, ne sintetinis. Atlikti masažą tinka tiek ryte, tiek vakare.
Šepetį keiskite kas 12 mėnesių. Pageidautina turėti keletą skirtingų šepečių. Rinkitės pagal savo odos struktūrą. Jautresnei plonai ir švelnesnei odai, rinkitės minkštesnių šerelių šepetį. Jei šepetį įsigyjate, kuris jums per kietas, jį galėsite suminkštinti. Vieną kartą išplaukite šepetį šiltu vandeniu ir muilu, išdžiovinkite šereliais į apačią, pastovioje nekarštoje temperatūroje (negalima dėti ant šildymo sistemų).
- Masažo nerekomenduojama atlikti esant alergijai, nudegimams ir pan.