PATARIMAI

NEGYVOSIOS  JŪROS DRUSKOS VONIOS

 

Viso organizmo, visų organų ir sistemų valymas ląstelių ir tarpląstelinių ertmių lygmenyje nuo ekologinių pažeidimų – toksinų, radionuklidų, rūgščių medžiagų apykaitos produktų, druskų, cholesterino sankaupų ir kitų medžiagų, trikdančių normalų organų ir sistemų darbą ir sukeliančių įvairius sveikatos sutrikimus, tokius kaip kraujagyslių aterosklerozė ir onkologiniai procesai.

Labai svarbus efektas – kraujo, limfos ir vidaus organų valymas nuo bakterijų, virusų, grybelių, parazitų ir jų toksinų.

 

Padeda pašalinti šlakus Reikės: 1 kg druskos arba pagal pasirinkimą. Maudytis du kartus per savaitę. Daroma taip: druską ištirpinkite vonios vandenyje.

Laikas 20 min. Vandens temperatūra neturėtų būti aukštesnė kaip 37-38 laipsniai. Daugiau nereikia naudoti jokių vonios priedų ir prausimosi priemonių. Po maudynių pusvalandį pailsėkite.

Efektas: stimuliuoja visą organizmą, skatina šlakų ir nuodingųjų medžiagų šalinimą. Odos medžiagų apykaita pagreitėja. Nuodingosios medžiagos per odą pasišalina į vonios vandenį, o odos ląstelės sugeria iš vandens mineralines medžiagas. Organizmo išsivalymo efektą galima palyginti su kelių dienų gydomuoju badavimu. Druskos vonia sumažina organizmo rūgštingumą, nuslopina skausmus. Jei maudymasis vandenyje be druskos išsausina odą (po ilgų maudynių susiraukšlėja pirštai), tai druska sulaiko vandens molekules viršutiniame odos sluoksnyje. Todėl maudytis sūriame vandenyje naudinga tiems, kurių oda sausa.

VANDUO – GYVYBĖS SRAUTAS

ETERINIAI ALIEJAI

 

KAPILIARAI – SVEIKATOS NEŠĖJAI