PATARIMAI

 

NEGYVOSIOS  JŪROS DRUSKOS VONIOS

Viso organizmo, visų organų ir sistemų valymas ląstelių ir tarpląstelinių ertmių lygmenyje nuo ekologinių pažeidimų – toksinų, radionuklidų, rūgščių medžiagų apykaitos produktų, druskų, cholesterino sankaupų ir kitų medžiagų, trikdančių normalų organų ir sistemų darbą ir sukeliančių įvairius sveikatos sutrikimus, tokius kaip kraujagyslių aterosklerozė ir onkologiniai procesai.

Labai svarbus efektas – kraujo, limfos ir vidaus organų valymas nuo bakterijų, virusų, grybelių, parazitų ir jų toksinų.

Padeda pašalinti šlakus Reikės: 1 kg druskos arba pagal pasirinkimą. Maudytis du kartus per savaitę. Daroma taip: druską ištirpinkite vonios vandenyje.

Laikas 20 min. Vandens temperatūra neturėtų būti aukštesnė kaip 37-38 laipsniai. Daugiau nereikia naudoti jokių vonios priedų ir prausimosi priemonių. Po maudynių pusvalandį pailsėkite.

Efektas: stimuliuoja visą organizmą, skatina šlakų ir nuodingųjų medžiagų šalinimą. Odos medžiagų apykaita pagreitėja. Nuodingosios medžiagos per odą pasišalina į vonios vandenį, o odos ląstelės sugeria iš vandens mineralines medžiagas. Organizmo išsivalymo efektą galima palyginti su kelių dienų gydomuoju badavimu. Druskos vonia sumažina organizmo rūgštingumą, nuslopina skausmus. Jei maudymasis vandenyje be druskos išsausina odą (po ilgų maudynių susiraukšlėja pirštai), tai druska sulaiko vandens molekules viršutiniame odos sluoksnyje. Todėl maudytis sūriame vandenyje naudinga tiems, kurių oda sausa.

 

 

MASAŽAS SAUSU ŠEPEČIU

VISKAS,  KĄ REIKIA ŽINOTI APIE MASAŽĄ SAUSU ŠEPEČIU

Norite turėti lygią odą, pasitempusią laikyseną ir panaikinti celiulitą? Pats paprasčiausias būdas – tai reguliarus masažas sausu šepečiu. Jis stimuliuoja limfos tekėjimą, padeda išvesti iš organizmo nereikalingus skysčius, minkštai nuima nereikalingas odos daleles, darydamas ją patemptą ir labai lygią. Bet ir tokiame paprastame reikale, reikia žinoti ką ir kaip daryti.

Masažas  sausu šepečiu  turi daug privalumų:

 • Jis greitina limfos tekėjimą, kraujo ir deguonies apykaitą, ko pasekoje iš kūno išvedami toksinai ir šlakai, susikaupiantys riebaliniame sluoksnyje.
 • Gerėja virškinamojo trakto darbas.
 • Kūnas, netenkantis nereikalingų riebalų atrodo labiau pasitempęs ir mažiau sudribęs.
 • Reguliarus trynimas daro odą lygią ir stangrią.
 • Dėka reguliarumo mažėja celiulitas!
 • Masažas užima nedaug laiko ir yra ekonomiškas – išlaidos tik šepečio įsigijimui ir viskas!

8 dalykai, kuriuos reikia žinoti, atliekant masažą sausu šepečiu

 1. Šepetys turi būti 100% natūralus
 2. Jūsų oda turi būti sausa

Todėl idealus laikas masažui – rytas, arba tuoj po miego arba vakare , prieš priimant dušą.

 1. Svarbiausia – reguliarumas

Masažą rekomenduojama daryti 1-2 kartus dienoje, ryte/vakare. Pradėti nuo lengvų judesių, odos netrinti ir saugoti nuo įdrėskimų.

Jei oda jautri, plona, geriau pradėti nuo 3min keleto kartų savaitėje, palaipsniui pripratinant odą prie šepečio.

 1. Judesiai nuo apačios į viršų – visada!

Limfa teka nuo apačios į viršų, todėl masažas pradedamas nuo pėdų apačios, toliau einant pirštais, čiurna, blauzda, keliais, klubais, nugara, pilvas, krūtinė. Rankos masažuojamos nuo pirštų galiukų iki pečių. Atsargiai masažuoti kaklą ir galvą.

Dėmesio! Apeikite vietas kur yra limfmazgiai ir jokiu būdu nemasažuokite veido! Tam reikalingas kitas, dar minkštesnis šepetys.

 1. Lėtu, takiu, nenutrūkstamu judesiu…

Kūnas masažuojamas atsargiais aplvalais judesiais, stimuliuojant, bet nesužeidžiant odos paviršiaus. Liečiama tiek priekinė tiek nugarinė kūno dalis, kiekvienas centimetras. Būkite dėmesingi ir susikaupę.

 1. Tiek ilgai, kiek reikia

Pradėti nuo 3 min, palaipsniui ilginant masažo laiką. Neskubėkite ir būkite atsargūs. Kuo stropiau masažuosite kiekvieną kūno lopinėlį, tuo daugiau laiko jums prireiks.

 1. Vanduo po masažo būtinas!

Po masažo būtinai išgerkite stiklinę vandens (švaraus arba su citrina, ar žalios arbatos), kad išvaryti toksinus. Vandenį reikia gerti tuoju pat po masažo, o ne po kelių valandų!

Galima papildomai priimti dušą, jog pašalini negyvas odos ląsteles.

 1. Kas čia pas jus niežti?

Po masažo galima jausti lengvą niežulį arba deginimą. Tai normali kūno reakcija į šepečio plaukelius ir paprastai šis jausmas praeina po 5-10min

Jei niežėjimas nepraeina arba atsiranda paraudimas, tai reiškia, jog jūs persistengėte su spaudimu! Jei oda stipriai suerzinta, patepkite kremu ir nedarykite masažo keletą dienų. Jokių šveitimų, šveitiklių ir plaušinių, tik valančios minkštos kūno priemonės kaip gelis, be abrazyvinių dalelių!

LIMFOS TEKĖJIMO KRYPTYS