Energetiniai seansai – kūno, emocijų, sielos vienovė

 

 

Šiuo metu keičiasi žmogaus energetinė sistema. Ji vadinama kvantinės transformacijos procesu. Vykstant šiems pokyčiams atsiranda daug įvairių nemalonių simptomų tiek kūne, tiek emociniame plane. Tai juntame kaip nuolatinį nuovargį, išsekimą, prakaitavimą, sąstingį, tirpimą, spazmavimą arba skausmą įvairiose kūno vietose ( stuburas, galva, smilkiniai, kakta, pakaušis, mentys, pėdos, šonkauliai, diafragma, vidaus organai ir t.t ), silpsta regėjimas, neramus miegas, dažni prabundinėjimai naktį. Kreipiantis į medikus, arba nerandama simptomų priežastis, arba nustatoma netiksli diagnozė ir gydymas nepadeda.

Pagalba šiems simptomams spręsti – atsipalaidavimas, džiaugsmas, pozityvios mintys, lengvumas, meilė. Kūnui – masažas, energetinės praktikos, terapinės vonios su negyvąja jūros druska, eteriniais aliejais, žolėmis, pasivaikščiojimai gamtoje. Kuo daugiau veiklos, kuri mums miela. Venkime bendrauti su sau nemaloniais žmonėmis, dalyvauti ten, kur mums nepatinka. Džiaukitės ir rūpinkitės savimi!

Kad palengvinti šiuos kvantinio perėjimo simptomus savo klientams ir visiems norintiems siunčiu nuotolinius energetinius seansus.

 

Kaip užsiregistruoti?

Savo pageidaujamą dieną, arba iš vakaro,  pranešate vardą ir pavardę žmogaus, kuriam bus siunčiamas nuotolinis seansas. Atliekama ir vaikams nuo 6 metų.

Esant onkologijai, psichinėms ligoms būtina kreiptis asmeniškai telefonu.

Pranešimus dėl dalyvavimo siųsti elp. rita@zmogausstudija.lt  ; sms ir gyvai tel. 8682 60221, fb Rita Žaliasis kambarys.

Kiekvienas  energetinis seansas pakylės link naujo sąmonės jutimo, grąžins ramybės  ir pusiausvyros pojūtį.

 

Kaip pasiruošti?

 

Atsisėdate ar atsigulate, taip, kad jaustumėtės komfortiškai ir patogiai. Jei snūduriuojama, ar užmiegama – seansas veikia, mūsų pasąmonė jaučia.

 

Kaip apmokėti?

Atsiskaitymas vyksta jūsų pasirinktą sumą, pervedant į sąskaitą, rekvizitai nurodyti svetainės pradiniame psl. kontaktų skiltyje, paskirties langelyje įrašykite energetinis seansas.

Energetiniai seansai atliekami ir vietoje, Žaliajame kambaryje, registruotis darbo valandomis tel. 8682 60221

 

Naudojama Dvasinio tiesinimo  ir Theta Healing technikos.