ŽALIASIS KAMBARYS

REGISTRACIJA – 8682 60 221, RITA

NUGAROS (STUBURO) TERAPIJA HAKIM

...lytėjimo įgalintas, dėmesiu aprėptas, rankomis išlaikytas…

Stipri ir švelni tuo pačiu metu, ši technika naudojama terapiniam poveikiui, skirta atsipalaidavimui ir savijautos pagerinimui.

Seansai atliekami kartą per savaitę, Šios technikos poveikis išilgai stuburo esantiems nervams ir jų šaknelėms padeda atstatyti pažeistą ryšį ir atkurti teisingą energijos tekėjimą tarp nugaros smegenų ir žmogaus kūno organų. Kai šis ryšys yra harmoningas, žmogus jaučiasi gerai, jis yra sveikas ir džiaugsmingas, nes išnyksta įtampos ir su tuo susiję skausmai, stuburo slanksteliai atsistato į teisingą padėtį natūraliu būdu.

HAKIM POVEIKIS

regeneruoja tarpslankstelinius diskus ir švelniai patempia stuburą, tuo pat metu balansuodamas psichiką.
pagyvina energijos cirkuliaciją;
atgaivina tarpslankstelinius diskus;
išsklaido raumenų įtampas;
koreguoja stuburo mikropasislinkimus;
atpalaiduoja spazmus;
suaktyvina toksinų šalinimo iš kūno mechanizmus;

atgaivina užmirštą giluminį pasitikėjimo savimi jausmą;
atkuria harmoniją su savimi ir aplinka;

Naudojamas šilko popierius, kuris sugeria aliejaus perteklių ir seanso metu išsiskyrusius šlakus ir toksinus.

JUDESIŲ TECHNIKA

Lengvi, švelnūs, pasikartojantys judesiai stuburo srityje. Naudojami delnai ir pirštai.

Trukmė  35 min. Kaina 15eur 

Kūno sritis – nugara, sėdmenys, rankos, galva.
Kursas 5x -65eur ( mokant iš anksto)
Kursas: penki kartai kas 5-7d.     Atliekamas tik moterims.

Sertifikacija: Hakim Nugaros Masažas, Emma Tyloh, Laisvasis Samadevos Universitetas (Prancūzija)

 

PATARIMAI

Ramus lėtas pasivaikščiojimas. Atlikti pilvo savimasažą – glostant delnais žemyn nuo diafragmos, vėliau braukiant ir  spustelint pirštais arba kumščiais 7 min. Ir juokites… taip atlaisvės diafragma ir pakils nuotaika:)

Yra nemažai specialistų, kurie intensyviai „laužo“ nugarą. Bet manau, kad tik išimtinais atvejais sekundę ar dvi galima nugarą stipriau paliesti. Dažniausia dirbti su slanksteliais reikia labai atsargiai, švelniai, nespausti jėga. Milžinišką patirtį turintis kineziterapeutas ar gydytojas, kurio specializacija – nugaros negalavimai, dirbdamas gali sugaišti pusę valandos ir tik baigdamas leisti sau kiek paforsuoti judesius. Bet jei nuėjai pas specialistą, nespėjai iškvėpti, o jis griebia galvą, suka į vieną pusę, į kitą – atsargiai! Su slanksteliais turime draugauti, mylėti juos ir gerbti. (Samuelis Tacas)

ŠVEDIŠKAS ATPALAIDUOJANTIS SEANSAS

…į ten, kur manęs nėra…

Kūno ir sielos harmonija – prisilietimas, svaigūs kvapų aromatai ir   judesys…

Švediško atpalaiduojančio seanso esmė – išsklaidyti bet kokią įtampą, tiek kūne, tiek psichikoje.

Švediška  technika, naudojant pirštų galiukus, leidžia giliau įeiti  į raumenų sluoksnius, technika nukreipta į geresnę kraujo cirkuliaciją, raumens apvalkalo (fascijos) ištempimą,padeda sąnarių paslankumui ir mažina tinimą..

Harmonizuojama organzimo sistemos veikla, šalinamas stresas ir depresija, nuovargis.  Seanso metu žmogaus protas panirsta į meditacinę būseną.

JUDESIŲ TECHNIKA:

Judesiai atliekami pirštais, delnais, dilbiais – glostant, trinant, maigant, vibracija.  Seanse naudojami ortobionomijos principai ir technikos atstatančios sąnarių ir minkštųjų audinių paslankumą.

Ši technika ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį.

Nuostabi terapija atgaivinanti kūną, sielą ir emocijas.

Trukmė  1val.10min      Kaina 25 eur  Kūno sritis – kojos, nugara, rankos, pilvas, veidas, krūtinė. Atliekamas tik moterims.

Mokytojas – Ariel Pelevin (Izraelis) Švediškas masažas, 2014m

___________________________________________________________

Visi mes sakome – aš noriu būti sveikas, bet svarbu ne sakymas, o nusiteikimas – ar aš pasiruošęs dėl to pasistengti. Dažniausia mes norime tik kad palengvėtų skausmas. Vos palengvinę skausmą, o ne išsiaiškinę priežastį, nukeliame rimtas sveikatos bėdas vėlesniam laikui. (Samuelis Tacas)

KŪNO TERAPIJA PALSINGAS

…visatos ritmu, erdvės skambesiu…

Holistinė pulsacinė  giliai atpalaiduojanti technika

Švelni ir plastiška technika, pagrįsta ritmingais pasupimais ir patempimais („pulsing“ – pulsavimas). Specialisto rankomis sukuriamas lengvas sūpavimas, bangomis einantis per visą kūną, gerai atpalaiduoja, o

delnų pagalba atliekama vibracija,  išlaikant vibracinę bangą ir ritmą įjungiamos  galūnės, naudojant joms postūmius, tempimo  ir supavimo elementus. Visa tai atliekama švelniai, sukuriant sinchroniškumą ir vientisumą.

Minkštas supimas ir vibracijos bangos pereina per visą organizmą, aktyvizuojant įvairių sistemų darbą: kraujo apytakos, limfatinės ir hormoninės, nuimant įtampos blokus iš įvairių kūno vietų.

PALSINGO NAUDA MŪSŲ ORGANIZMUI

atpalaiduoja raumenų ir emocinę įtampą;
padeda gerai išsimiegoti;
stiprina imunitetą;
valo nuo šlakų ir jaunina organizmą;
sąnariai tampa paslankesni;
stiprina nervinę sistemą;
valosi organzimas, krinta svoris;

Dirbama su užspaustu kūnu – vietos, kur susikaupę skausminiai blokai ir psichinės problemos,
Prie pervargimo dovanoja gilaus atsipalaidavimo ir gero poilsio jausmą, yra natūralus savireguliacijos metodas visoms organizmo funkcijoms, dėl švelnumo ir minkštumo labai tinka vaikams ir nėščiosioms. tinka prie sportinių traumų, raumenų spazmų.

JUDESIŲ TECHNIKA 

Švelnūs ritmingi postūmiai delnais, sūpavimai, tempimai, stuksenimas, palpacija.

Trukmė 45min           Kaina     20eur  Kūno sritis – visas kūnas.  Atliekamas vyrams ir moterims.

Vedu asmeninius Palsingo kursus. Šį metodą galėsite praktikuoti savo artimiesiems, šeimos nariams, ypatingai tiks neramiems hiperaktyviems vaikams.  Visiems, kas jaučia įtampą, arba nori gilios relaksacijos, taip pat jis veikia kaip prevencinė priemonė nuo streso.

kreiptis tel. 8682 60221 , Rita

REIKI ENERGETINĖ TERAPIJA

…nežinomybės  apsiaustas – paslaptis, ne mūsų pasaulio tikrovė, išdidus nepaklusnumas… 

paprastas ir efektyvus  bionergetinio sveikatingumo metodas, atpalaiduoja ir  atnaujina jėgas, papildo gyvybine energija per prisilietimą, per tam tikrą rankų padėtį ant žmogaus kūno. Tai ypatingai harmoningas, neagresyvus žmogiškai sistemai metodas.

Tai padeda tiek fizinei, tiek emocinei ir psichinei žmogaus sveikatai, suteikia  pusiausvyrą ir harmoniją tiek atliekančiajam Reiki seansą, tiek gaunančiajam energiją

Praktikuojantis Reiki ir jo klientas pasiekia: 

 

gilų proto ir kūno atpalaidavimą,
stipraus skausmo sumažėjimą (arba visišką jo išnykimą),
pagalba migreniniam galvos skausmui;
tam, kas sveikas – sveikatos išsaugojimą ir pagausėjimą jo gyvybinių jėgų,
psichinių ir psichologinių įtampų atlaisvinimą, streso, vidinio nerimo ( tokių kaip baimė, liūdesys, pyktis, susierzinimas, pavydas…),
padidintą koncentraciją ir atmintį,
tarpusavio santykių pagerėjimą,
ir daug kitų pozityvių galimybių.

Trukmė  40- 60min.      Kaina  12eur

sertifikacija  3 pakopa Reiki Tao To Ki – Gydymo Meistras, Emma Tyloh (Prancūzija)

Reiki energija gydo visą žmogų. Pavyzdžiui gydant galvos skausmą Reiki gali gydyti ir kitus organus bei lygmenis. Nors gydančios rankos uždedamos ant skaudamos vietos galvos, daugybės galvos skausmų šaltinis gali būti virškinimo sistema. Jei galvos skausmą sukelia žarnyno sutrikimai, energija teka į žarnyną ir kartu gydo galvos skausmą. Abi šios sritys – fizinės. Jei galvos skausmo priežastis yra emocinės, pavyzdžiui stresas, Reiki gydo ir šį lygį. Tas pats atsitinka, jei skausmo priežastis slypi mentaliniame arba dvasiniame lygmenyse. Jei gydomoji turi kitą ligą, galbūt alergiją, Reiki paveiks ir ten, nesvarbu, ar gydančiajai šis faktas bus žinomas, ar ne. Žmonės ir gyvūnai yra ne tik fizinės būtybės. Mes turime tankų fizinį kūną, kurį galime matyti ir apčiuopti, tačiau turime ir dar tris kūnus. Tie nematomi, nefiziniai, kūnai yra energijų lygiai ,sudaryti iš ki, kurie lemia fizinio kūno būklę. Gydymas negali būti vien fizinis, bet turi būti nukreiptas ir į energinius kūnus.

(Diane Stein „Reiki Pagrindai“)

AROMATERAPINIS RITUALAS RAINDROP

…lietaus lašų prisilietime…

„Lašų“ metodas yra galinga, neinvazinė priemonė, skirta padėti organzimui tiesinant stuburo defektus (pvz. kifozė ar skoliozė).

Atliekamas  nugaros ir  Vita Flex  pėdų masažas

Masažas atliekamas naudojant aukštos kokybės eterinius aliejus, kurie stipriai veikia imuninę sistemą,  palaiko natūralią organizmo apsaugą, veikia kraujotakos, kvėpavimo, endokrininę sistemą, taip pat virškinimo, nervų ir kt. organizmo sistemas. Šie aliejai, kuriuose yra daug antioksidantų, taip pat veikia kaip antiseptikas, pakelia nuotaiką, veikia mums kenksmingus virusus ir bakterijas, kurios gali žiemoti organizme.

Eteriniai aliejai padidina ištvermę ir energiją, padeda atsipalaiduoti,  valdyti stresą ir nusivylimą ir skatina bendrą sveikatą, gyvybingumą ir ilgaamžiškumą.

 

Naudojami eteriniai aliejai: čiobrelių,raudonėlių, bruknuolių, kiparisų, pipirmėčių, bazilikų, mairūnų ir kt.aliejiniai mišiniai

Aliejai lašinami mažais lašeliais virš nugaros, kas primena lietaus lašiukus krintančius ant kūno. Tuomet eteriniai aliejai įtrinami išilgai stuburo ir nugaros raumenų.  Visas procesas trunka apie valandą ir eteriniai aliejai lieka toliau veikti organizme ilgiau kaip vieną savaitę.

Raindrop technika aukštai vertinama dėl:

energetinio subalansavimo,

stuburo tiesinimo be intervencinių manipuliacijų,

uždegimo mažinimo,

raumenų atpalaidavimo,

skausmo mažinimo,

apsaugos nuo bakterijų ir virusų,

kraujo cirkuliacijos ir medžiagų apykaitos gerinimo,

imuninės sistemos stiprinimo,

jausmų išlaisvinimo,

detoksicacijos.

Kaina 27 eur    Trukmė 1 val.  Kūno sritis – pėdos, nugara.   Atliekamas ir vyrams ir moterims.

video medžiaga

Didžiausia investicija į laimę ir sveikatą yra meilė sau, išreiškiama žodžiais, mintimis ir veiksmais. Sveikas kūnas reiškia protą: sveikas protas suteikia daugiau laimės ir džiaugsmo, o sveikas kūnas  – energijos ir stiprybės. Įsivaizduokite save pasaulyje, kuriame visi žmonės yra laimingesni, sveikesni ir stipresni. Kiek daug palaikymo ir dėmesio galėtume skirti vieni kitiems ir planetai, kurioje gyvename, jeigu turėtume tokį stiprų pagrindą kaip gera sveikata? (Luise Hay, Ahlea Khadro, Heather Dane)

ANTISTRESINIS RITUALAS TRANQUILLITY PRO-SLEEP

…miego saldumui, kūno lengvumui…

Unikalus ritualas, skirtas giliam atsipalaidavimui. Lytėjimas, kvapas, garsas – trijų sensorinių jutimų sąjunga, suteikia jausmą, kuris nuneša į sapnų pasaulį. Terapija atliekama rankomis ir šepetėliais.

Tai švelniausi prisilietimai, kurių metu naudojamas prabangus burnočių masažo aliejus, praturtintas nuostabaus kvapo unikaliu eteriniu aliejų mišiniu.

 

Tranquillity ProSleep ritualas pašalina įtampą, padeda pasiekti kūno ir proto ramybę, sugrąžina gyvybines jėgas. Geram miegui, giliam atsipalaidavimui, susitikimui su savim… ir nežinomybės potyriui.

Išbandykite ir džiaukitės puikia savijauta!

JUDESIŲ TECHNIKA

Spaudžiamieji, stimuliuojantys. Nubraukiamieji, glostomieji, rankų pratempimai, kaklo trakcija.

POVEIKIS

Padeda normalizuoti miegą;

atpalaiduoja nervinę sistemą;

eteriniai aliejai veikia smegenų limbinę sritį, kuri atsakinga už  emocines, fizines ir psichologines reakcijas;

pakelia nuotaiką.

Trukmė – 1val.10min       Kaina – 33eur     Kūno sritis – visas kūnas ( galva, rankos, nugara, kojos, pilvas). Atliekamas tik moterims.

video medžiaga

BACHO ŽIEDŲ TERAPIJA

…rasa nuprausė, salulelė kaitino, vėjelis šiūreno, tavo delne dosnumu nugulė, gyslomis sroveno, atgaivą suteikė, veidas žara nukaito…

 

Puikūno (Mimulus) žiedelis  reiškią drąsą, o Dirvuolės (Agrimony) – sąžiningumą. Tai  atrado ir ištyrė anglų kilmės gydytojas Edvardas Bachas (1886-1936m) ir iki šių dienų Bacho Žiedų atrasta terapija  taikoma kaip homeopatinė priemonė žmogaus emocinei būsenai harmonizuoti.

Iš gėlių žiedų gaminama esencija asmeniškai kiekvienam žmogui. Ekstraktų komponentai parenkami atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus būseną, temperamentą, ligos ar negalavimo pobūdį, poreikius ir pan. Ši terapija apsaugo nuo disbalansinių emocijų (nekantrumo, smulkmeniškumo, nepasitikėjimo, pavydo, baimės, įvairiausių kompleksų ir kt.). Taip pat gali suteikti trūkstamų emocijų spalvą. Savaime tai natūralus ir saugus profilaktikos metodas, padedantis streso atveju, dvasinei ir emocinei pusiausvyrai atstatyti, savęs pažinimo ir savo gyvybinio šaltinio jėgų atnaujinimui.

 

Terapija  skirta visoms amžiaus grupėms, galima pritaikyti netgi gyvūnams ir augalams.
38 flakonėliai įvariausių gėlių ir augalų koncentratų su gražiausiais žinomais ir nežinomais pavadinimais Klėstenė,

Dirvinis Girstukas ar Gluosnis ir Ąžuolas ateina žmogui į pagalbą 7 pagrindinėms emocijoms balansuoti: baimei, neužtikrintumui, dabarties „skonio praradimui“,vienatvei, jautrumui išoriniam poveikiui,silvartui ir nevilčiai, perdėtam rūpinimuisi kitais.

Kada gali prireikti žiedų esencijos pagalbos?

Kai  mumyse ilgai gyvena tokios emocijos kaip: baimė, slogi nuotaika, nusiminimas, nerimastingumas, nepasitikėjimas, apatija, liūdesys, nemiga, kaltės jausmas, kritiškumas ar netolerancija, ar kai atvirkščiai esame labai atlapaširdžiai, minkšti ir perdėm atsidavę aplinkai. Vartojant esencijas ima pasireikšti pozityvi emocijų atsvara: meilė, gerumas, atjauta, tolerancija, ramybė, pasitikėjimas, galia, džiugesys ir pan. Bacho Žiedai suteikia emocinę pusiausvyra ir stabilumą.

Esencija gali padėti prieš egzaminus, šoko atveju, po traumų ir sukrėtimų – šiam atvejui yra gaminamas specialus mišinukas „Resource Remedy”, veikiantis kaip greitoji pagalba.

Penkiakomponentis Resource Remedy Star of Bethlehem – bejėgiškumo jausmas nuo fizinio ar psichinio išsekimo;
Rock Rose –  teroras ir baimė; Cherry Plum – neįmanomas savęs kontroliavimas; Impatiens – visokio pobūdžio  nerimastingumas ;  Clematis – priešalpiminė būsena.

Bacho Žiedų esencijos privalumai

efektyvu;
natūralu;
negali pakenkti;
nėra alerginių reakcijų ir jokio šalutinio poveikio;
nėra amžiaus apribojimo;
nepriprantama;
padeda stresui ir emociniam pervargimui;
sušvelnina ir sumažina emocinę būseną;
koreguoja elgesio reakcijas;
atsparumas stresui ir depresijai;
aktyvuoja savireguliacijos mechanizmą;
išlaiko emocinį stabilumą.

Vaikams Bacho žiedų esencijos padės, kai vaikas perdėm suaudrintas, agresyvus, tingus, nedėmesingas,  enustygstantis, greit pavargsta, išgyvena baimę be jokios priežasties, prabunda naktį,  bijo būti vienas, pastebėtas žiaurumas jo elgesyje, įniršis bendramečiams ar žaislams, jei pavydi savo broliui ar sesei, jei dažnai serga, kai kalasi dantys ir jis yra neramus, jei nėra potraukio mokslui ir pan.

Kad nustatyti kokių emocijų balanso reikia, atliekama apklausa-pokalbis, atsakoma į klausimus ir nustatoma kokią esenciją skirti, tereikia jūsų dėmesio, atvirumo ir noro sveikti.

Apklausos trukmė iki 1 val.

Suaugusiems 1x……………………18eur ; 2x…………………..14eur

Vaikams 1x…………………………..15eur; 2x……………………12eur

VEIDO ( GALVOS, DEKOLTE ) TERAPINIS SEANSAS

…ypatingai, tyrai  …

Ši veido terapija – tai naujas lytėjimo patyrimas, atliekant glostomuosius, lengvo maigymo ir sukamuosius judesius. Taškų stimuliavimas palaiko vidinių organų veiklą, energinis veido lietimas visų pirma yra atpalaiduojantis, sumažina įtampą ir leidžia energijoms laisvai tekėti. Seanse patiriama raminanti psichiką būsena ir poveikis visiems vidaus organams, išlaisvinant mus nuo fizinių, energetinių ir emocinių įtampų. Atliekamas su rožių aliejais.

POVEIKIS

 

gerina kraujotaką;
nuima pabrinkimą;
didina odos tonusą;
nuima įtampas veide;
lygina raukšles, pakelia nuotaiką;
liečiant veido odą vyksta ryšys tarp smegenų ir raumenų veiklos, nervų;
padeda galvos svaigimui, galvos skausmui, regėjimui, odos gyjimui.

JUDESIŲ TECHNIKA

Atsargus, švelnus lytėjimas pirštais. Prisilietimai nėra intensyvus, malonus jausti. Glostomieji ir sukamieji judesiai.

Energetinis veido lietimas visų pirma yra atpalaiduojantis. Jis nuima įtampas ir leidžia energijoms laisvai tekėti. Tai taip pat turi raminantį poveikį psichikai ir visiems vidaus organams, išlaisvinant mus nuo fizinių, energetinių ir emocinių įtampų.

Trukmė   35 min.   Kaina 15 eur     Kūno sritis – veidas, galva, dekolte, pečiai, plaštakų stimuliacija, rankų pratempimai.  Atliekamas tik moterims.

Laisvasis SAMADEVOS Universitetas (Prancūzija), Veido masažas, Mokytoja Emma Tyloh

PĖDŲ, KOJŲ PROCEDŪRA JUNANI

…smėlio smiltelėse, rūko lašeliuose ką rastum…

 

Ši pėdų terapija  atlieka stimuliuojantį vaidmenį ne tik kojų raumenims, bet ir visam organizmui.

Pėdose egzistuoja daugybė refleksogeninių taškų įtakojančių visą žmogaus būseną.

Remiantis refleksologija, kiekviena pėdų zona atitinka tam tikrą organą, liauką ar kūno dalį.

Specifinis šių zonų lietimas sudaro galimybę nustatyti įtampas ir atstatyti atitinkamų kūno dalių pusiausvyrą. Refleksologija išlaisvina organizmo gebėjimus savigydai, kas padeda išsivaduoti nuo įvairiausios rūšies nemalonumų.

POVEIKIS

 

 • pėdų terapija padeda kraujo ir limfos cirkuliacijai
 • stuburui;
 • virškinimo sistemai;
 • regėjimui;
 • nosies ir gerklės ligoms;
 • bendrai relaksacijai;
 • atlaisvins pėdų ir visų kojų įtampą, patinimą;
 • energetinių linijų glostymas atstato energetinę sistemą.

JUDESIŲ TECHNIKA

naudojama daug  taškinių spustelėjimų. Judesiai pėdos ir blauzdos srityse. Dirbama delnu, kumščiais ir pirštais. Prisilietimai  su švelniu spaudimu, stimuliuojant įvairias refleksines zonas, esančias  pėdose. 

Trukmė  40 min.   Kaina  – 15eur      Kūno sritis – pėdos, kojos iki kelių.   Atliekamas  ir vyrams ir moterims.

Laisvasis SAMADEVOS Universtitetas,  Eufoninis Junani Pėdų Lytėjimas,  Emma Tyloh (Prancūzija)

Nenormalu nejudinti kelių ilgiau nei 20min. Kuo esame vyresni, tuo mažiau judame. O turėtume, kai nemiegame, judinti visą kūną. Sąmoningai turime padėti organizmui. Jeigu nejudame kūnas vis labiau atrofuojasi ir senstame jau ne dienomis, o valandomis. Nebūtina 80-mečiui bėgioti ar kilnoti svarmenis, bet reikia judėti – daryti kuo daugiau natūralesnių judesių, kuriuos vaikai daro instinktyviai. Kai mūsų kūnas jau nenori judėti, būtina jį judinti sąmoningai. (Samuelis Tacas)

Bet kokia terapija, kuri pasitiki paties organizmo rezervais,vadinama natūralia. Mūsų kūnai – nuostabūs mechanizmai, gebantys paleisti savigydos jėgas; alternatyvūs metodai siūlo šio paleidimo įrankius. Pats terminas holistinė medicina kyla iš sąmonės ir kūno vienovės koncepcijos. Gydovai dirba su žmogumi imant visumą. Žmogaus organizmas – ne laikrodis, kurį galima išardyti, o po to surinkti iš naujo ir jis dirbs kuo puikiausiai. Neįmanoma paliesti vieną kurį nors organą ir prie to išvengti  pirminės sąsajos su kitais organais. Gydovo veikla pagrįsta informaciniu skanavimu viso organizmo, remiantis surinkta ne vieno amžiaus kaupiama daugiamete patirtimi.

Išmokite skirti vidinio balso žodžius, egoizmo ir Dvasios. Vidinis balsas paprastai praneša apie trūkumus ir sąlygotumą. Tai įkyrus balsas, pranešantis mums, ką apie mus galvoja ir kalba kiti. Dvasia – tykus balsas, kuris išveda už ribotos tikrovės ir nuveda į dvasinius pasaulius.

(S.M. Neapolitanskis „Sakralinė medicina“)

PLAŠTAKŲ, RANKŲ PROCEDŪRA JUNANI

…tas įstabus rankų stebuklas…

Plaštakų terapija suskubs padėti esant rankų nuovargiui.

O veikiant refleksogeninius taškus – kaip pagalba bendrai savijautai. Rankose susikaupia daug įtampų dėl pastovaus krūvio, tada raumenų skausmas pereina arba į kaklą arba į petį. Plaštakų terapija gali nuimti šiuos negatyvius simptomus.

Prisilietimai tai tam tikra technika susidedanti iš švelnaus spaudimo ir įvairių refleksinių zonų, esančių rankose, stimuliavimo. Remiantis refleksologija, kiekviena rankų zona atitinka tam tikrą organą, liauką ar kūno dalį.

Trukmė  40 min.                           Kaina 15 eur

 

Laisvasis SAMADEVOS Universitetas (Prancūzija), Eufoninis „Junani“ Plaštakų Lytėjimas, mokytoja Emma Tyloh (Prancūzija

ENERGETINIS SEANSAS

…likimui nepavaldus, meile susietas…

Energetinis seansas –  malonus būdas spręsti dvasines ir fizines problemas.

Energetinis seansas tiks visoms psichosomatikos problemoms spręsti. Tai depresija, nemiga, neurozė, nepasitikėjimas savim, bulimijos ir anoreksijos atvejai, bendras silpnumas, išsekimas, negatyvaus poveikio pasekmės, taipogi tai ir sveikatos profilaktika.

Ši technika giliai paveikia mentalinį, emocinį ir dvasinį pasaulius.

Taipogi ši technika padeda spręsti stuburo ir pilvo organų problemas,suteikiant gilų atsipalaidavimą, atpalaiduojant diafragmą, pilvo ertmės organus,įsitempusius palei stuburą raiščius ir sausgysles. Atėjusi nauja energetika stimuliuoja žmogaus gyvybinę prigimtinę energiją ir ji gali toliau tekėti, aktyvuojamos savigydos jėgos.

Neteisinga stuburo slankstelių padėtis įtakoja vidaus organų padėtį, juose atsiranda įtampa ir problemos, todėl pvz. esant neteisingai gimdos padėčiai, moteris negalės pastoti.

Senaso metu sudaromos sąlygos įsijungti energijos tėkmei, nukreipiant energiją  į visus organus ir ląsteles, kuriuos reikia atsatyti ar harmonizuoti.

JUDESIŲ TECHNIKA

Kontaktiniai spaudimo, lietimo, vibravimo ir bekontaktiniai judesiai.

POVEIKIS

 • Tinka spręsti pergyventoms traumoms ir šokui, kai  užblokuota žmogaus energetika;
 • Kai esti destruktyvios, neramios mintys, mąstymo šablonai;
 • Meditatyvinė būsena – gražūs vaizdais, pacientai mato spalvas, kartais užmiegama;
 • Suteikia gilų atsipalaidavimą, atpalaiduojant įsitempusius palei stuburą raiščius ir sausgysles,  slanksteliai gali grįžti į teisingą padėtį;
 • Atėjusi nauja energetika stimuliuoja žmogaus gyvybinę prigimtinę energiją ir ji gali toliau tekėti, aktyvuojamos savigydos jėgos.
 • tinka spręsti nugaros skausmams, stuburo problemoms

Seansas atliekamas ir nuotoliniu būdu, susitarus su klientu laiką.

Trukmė  40-60min  Kaina  15-20eur     Kūno sritis – visas kūnas.  Atliekams ir vyrams ir moterims.

Atliekama kartą į savaitę. Po seanso vyksta adaptacija – organizmas įsisavina atsinaujinančią energetiką.

Iniciacija – www.kryonzentrum-berlin.de (Vokietija).

 

Visų pozityvių pokyčių pasikeitimai prskiriami į pradinį lygį sugrąžintoms aukščiausioms jėgoms, dieviškai tvarkai (matricai).  Gydūno tikslas yra išlaisvinti paciento sąmonę, pakelti į kosminės sąmonės lygmenį, kur ji sugeria Dievo šviesą. Tuomet dieviškoji tvarka stuburu nusileidžia į kūną. Dvasinis ištiesinimas paveikia ne tik stuburą, bet sužadina savigydos jėgas ir apima visą kūną, harmonizuoja ląstelių energetiką, pakeičia sąmonės dimensiją. Tai kvantinis šuolis, Dvasiniu ištiesinimu aktyvuojamos savigydos jėgos. O Šv.Rašte pasakyta: „Tai, kas kreiva, bus ištiesinta“ (Lk 3,5). Ir tai ne stebuklas.

(Jurgis Brėdikis „Kitokiu žvilgsniu“)

THETA HEALING PRAKTIKA

…įsitikinimų sistemai, stabilumui, harmonijai, ateičiai ir likimui…

Šis praktika skirta keisti bet kokių įsitikinimų sistemą, palengvinti gyvenimą, suteikti galimybių laisvę, pokyčius, norimą savijautą.

Tai neribotų galimybių praktika.

 

ATLIKIMO TECHNIKA

 

Pokalbis, išsiaiškinant kliento norus, Susijungimas praktikui su dieviška energija, klientas tuo metu yra atsipalaidavęs, 

 

POVEIKIS

Seansas paveikia mentalinį, emocinį, istorinį, genetinį, sielos lygmenį,  pagerina bendrą savijautą ir suteikia daugiau energijos bei žvalumo, gali ateiti įvairųs nauji potyriai ir suvokimai.

Trukmė  1val         Kaina – 30eur     Trukmė 30min  Kaina -15 eur

Paketai –  4 apsilankymai 110eur;

6 apsilankymai  160eur 

.

PATARIMAI

Džiaukitės, dėkokite, mylėkite.

Visa tai, kas keičia mus – tai patyrimo praktika. Kažkam tai vėjo gūsis, lietaus lašo kaptelėjimas, rytinio saulės spindulio švytėjimas – tai atsakas many..ar rankų malonus prisilietimas…